Naruto Tr
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Tr » Naruto » Naruto Anime » naruto shippuuden de bi karakter olsam... :)

naruto shippuuden de bi karakter olsam... :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Gai___- naruto shippuuden de bi karakter olsam... :) Bir Çarş. Eyl. 23, 2009 10:33 am

Killer-Bee

Missing-Nin
Missing-Nin
Hey biraz iç dünyanızı dökün bakalım ortaya.eğer naruto da bir karakter
olsaydın, hangisi olmak isterdin? "ben sasukeyim." diyenleri duydum hoş
sonradan "ben narutoyum" dedi o diyenler!

Nedenleri ile açıklayınız..

neden yazılmazsa ve kısa olarak gecilirse puan kırarım! yada boş bir
şekilde izlediginiz kanısına varabilirm. cunku naruto gibi bir anime
baya besler sizi

http://pokemon-tr.hareketforum.org

2Gai___- Geri: naruto shippuuden de bi karakter olsam... :) Bir Çarş. Eyl. 23, 2009 11:32 am

-DeidarA-

Chuunin
Chuunin
Shikamaru olmak isterim valla...
hem o tembel bende öyleyim ^^
ve adam çok zeki geçmişinde dışlanmamış veya aşırı büyük sorunlar yaşamamış...hem teknikleri de süper xD Gülümseme sınıftaki malları küçük düşürmek için ideal.derslerdede başarılı olurum...

3Gai___- Geri: naruto shippuuden de bi karakter olsam... :) Bir Salı Ekim 06, 2009 5:30 pm

Utku Lee

Genin
Genin
ben rock lee çok çalisip hedefine ulasan birisi ve bende öyleyim

4Gai___- Geri: naruto shippuuden de bi karakter olsam... :) Bir Salı Ekim 06, 2009 8:04 pm

itachi

Anbu
Anbu
Shikamaru gibi tembelim bende ama onun shippuden halini pek sevmem geç :P
Rock lee ile aynı günde doğmuş ılabilirim ama onunda şekli kötü.
Valla benim en çok benzediğim kakashi aslında :D Ama ben Sasgey olmak isterdim. :D (Sasuke) İkimizinde hayatı tezek gibi xD Gülümseme

http://www.mysite.mynet.com

5Gai___- Geri: naruto shippuuden de bi karakter olsam... :) Bir Çarş. Ekim 07, 2009 10:17 am

XXNaRuToXX

Kurucu Admin
Kurucu Admin
Bende tabiki naruto olmak isterdim bilmiyorum neden ama o olmak isterdim ..xD Gülümseme

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Senin İçin Googlede Aradım [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://naruto-tr.forumnaruto.com

itachi

Anbu
Anbu
Çoğu kişi için favori karakteri kısaca. :D

http://www.mysite.mynet.com

-DeidarA-

Chuunin
Chuunin
XXNaRuToXX demiş ki:Bende tabiki naruto olmak isterdim bilmiyorum neden ama o olmak isterdim ..xD Gülümseme
sen başlığı pek iyi okumadın galiba :D
narutonun içinde eşşek gibi kyuubi var herkes seni dışlıyor kendini anca sevdiriyorsun ve kontrolünü kaybettiğinde kyuubi çıkıyor arkadaşlarını incitme ihtimalin yüksek...
ben naruto olsam çok talihsizim derdim kendi kendime ama sen bilirsin :=

8Gai___- Geri: naruto shippuuden de bi karakter olsam... :) Bir C.tesi Kas. 28, 2009 6:13 pm

nagato

Yeni Üye
Yeni Üye
kesinlikle olmak isterdim:)

9Gai___- Geri: naruto shippuuden de bi karakter olsam... :) Bir Çarş. Ara. 02, 2009 3:24 pm

fearkiss

Genin
Genin
Güçten falan değil sadece karizmadan Namikaze Minato olmak isterdim :=

10Gai___- Geri: naruto shippuuden de bi karakter olsam... :) Bir Perş. Ocak 28, 2010 10:25 am

baturik22

Yeni Üye
Yeni Üye
ben naruto olmak isterdim o olamasamda rocklee
naruto olmak istemin sebebi bende onun gibi arkadaşları ve sevdiğim kişi değer veririm vede onla aynı burcuz yanı terazi son olarak nerdeyse benim gibi davranıyor
lee ise tipini konuşmasınız yaptığı haretleri seviyorum ve tipki benim gibi davranıyor azda olsa

11Gai___- Geri: naruto shippuuden de bi karakter olsam... :) Bir Perş. Ocak 28, 2010 10:54 am

M@D@R@

Jounin
Jounin
Deidara olmak isterdim. Çünkü "Art Is An Explosion" ;D

12Gai___- Geri: naruto shippuuden de bi karakter olsam... :) Bir Perş. Ocak 28, 2010 11:25 am

Shikamaru Nara

Global Moderatör
Global Moderatör
Tabikide Shikamaru Nara olmak isterim
Adamdaki teknikler bir numara 10 dk de sayısız strateji uyguluyo (zeki yani)
Banada benziyo bende tembelim 5 adım yürümeye bile katlanamam ama yeri gelincede baya yürürüm yani aynı görevlerdeki gibi xD Gülümseme

I'm CooL !! Yeah...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]