Naruto Tr
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Tr » Naruto » Naruto Anime » Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ?

Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ?

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [4 sayfadaki 8 sayfası]

76Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 11:24 am

Vincent Valentine

Genin
Genin
Yaşayan olarak ya Madara yada Naruto derim.Emin değilim ama Naruto kyuubinin hızıyla Madara daha soyutlaşmadan vurabilir bence.

77Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 11:27 am

Sasuke

Admin
 Admin
Vincent Valentine demiş ki:Yaşayan olarak ya Madara yada Naruto derim.Emin değilim ama Naruto kyuubinin hızıyla Madara daha soyutlaşmadan vurabilir bence.

Spoiler:
PahPahPah :D :D Peki Yondaime Neden Okadar Hızlı Olduğu Halde Madarayı Hemen Knock Out Edemedi ? :D

2 Genç Shinobi , Ninja Dünyasının Kaderini Belirliyor...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

http://www.facebook.com/uchihassasuke

78Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 11:39 am

Vincent Valentine

Genin
Genin
Hatırlatmak istiyorumki başta soyutlaştırdığını anladı(Naruto bunu karşılaşmasında çakmıştı) ardından hiraishin ile halletti :D.

79Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 2:40 pm

Sasuke

Admin
 Admin
Ya Yondaime Orda Madaraya Bişey Yapamadı Sağdece Zaman Kazanabildi :S Eğer teke tek vs Yapsalardı Ozaman Bilemem Ama O Sırada Yondaime Madarayı Oyalamak İstedi Kyuubi ve Madara Arasındaki Bağı Kopamak İstedi...Yaptıda... Sonra Kyuubiyi Mühürledi. Olay Bukadar Yani Şuan Olarak Yaşayan Madara Diyebiliriz. Naruto Şuan Madara Gücünde Değil Ama Çok Sonraki Bölümlerde Madarayıda Geçer...Ve Sasuke İle Kesin Eşit Güçte Olurlar...Animenin 2 Kahramanı Nede Olsa...

80Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 3:22 pm

Vincent Valentine

Genin
Genin
MANGADAN SPOILER / Arkadaşım adam orda rasenganı çakıp madarayı alt etti ve Kyuubi'yi Madara'nın kontrolünden çıkardı Madara kaçınca Kyuubi'ide halletti (Aslında direk halledebilirdi ama sırf Naruto için kendini feda etti). Anliyacağın Minato resmen Madara - Kyuubi'i aynı gün halletti.

81Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 3:27 pm

Sasuke

Admin
 Admin
Ya Zaten Yondaime Güçsüz Demiyorum. Ridoku Sennini Öğrenmeden Önce Ninja Dünyasının Gelmiş Geçmiş En Güçlü Shinobisi Diyodum Ama Madarada Baya Bir Güçlü...ve Gücü Artık Daha Çok Artmış Durumda... Eğer Minato Yaşasaydı Onu Geçerdi Ama Yaşamıyo Ve Madara Şuan Daha Güçlü Durumlara Geldi...

82Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 3:47 pm

Vincent Valentine

Genin
Genin
Madara şuan o anki halinden + birşeyinin olduğunu sanmıyorum / görmüyorum.Ayrıca madara kyuubi'yi bile bayağı bir onursuz yöntemle aldı.Onun dışında en güçlü kage 4.hokage deniliyor.1.hokage normal madara'yı yenerken 4.hokage neden yenemesin ?

83Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 11:34 am

Sasuke

Admin
 Admin
Vincent Valentine demiş ki:Madara şuan o anki halinden + birşeyinin olduğunu sanmıyorum / görmüyorum.Ayrıca madara kyuubi'yi bile bayağı bir onursuz yöntemle aldı.Onun dışında en güçlü kage 4.hokage deniliyor.1.hokage normal madara'yı yenerken 4.hokage neden yenemesin ?

Kanka 1. Hokage zamanı Ayrı 4. Hokage Zamanı Ayrı Zaten Ben Sana Yenemez Demiyorum Animedede Açıklandı Diyorum 4. Hokage Çok Güçlü En Güçlü Shinobi Diye Daha Ne Tartışıyosun Neden Anlamak İstemiyorsun ? Ama Madaranın Gücü Yerinde Durmaz Bunu Bil...Ve 1. Hokage İle 4. Hokage vs Yapmadıki Nerden Bilcen Kimin Güçlü Olduğunu... Tekniklere Göre Söylersen Yondaime Çıkabilir Ama İkisinin Tam Nasıl Vs Yapacaklarını Bilmiyoruz... Ozaman Böyle Yorum Yapılmaz...

Ben Sağdece Diyorum ki Şuan Yaşayan En Güçlü Kişi MADARA Bukadar Sana Yondaime Madarayı Yenemez Demedim Madara Yondaimeyi Dağıtır, Parçalar Demedim...

84Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 11:54 am

_Yondaime_

Yeni Üye
Yeni Üye
Naruto animenin ana karakteri dolayısıyla o.Ama onu saymassak Tobi :)

85Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 12:04 pm

Sasuke

Admin
 Admin
_Yondaime_ demiş ki:Naruto animenin ana karakteri dolayısıyla o.Ama onu saymassak Tobi :)

Şuan Olarak Diyoruz Biz Madara Yani Tobi...

86Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 2:05 pm

Vincent Valentine

Genin
Genin
Şu an naruto'da yenebilir ama büyük ihtimal tobi.

87Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 2:08 pm

Sasuke

Admin
 Admin
Naruto Nereye Yeniyor Yha :D Daha Tobi/Madara'ya Elini Süremez :D İlerde Daha Güçlü Olacak Ama...

88Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 3:49 pm

asddsa123

Jounin
Jounin
yondaime bile diyordu bu adam normal deil fln die oyunun en büyük boss karakteri o olabilir...

89Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 3:55 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Şu an için tobi de,ayrıca kagelerin bazılarıda baya güçlü ama ilerde daha güçlü olanlarda çıkabilir,Sasuke ve naruto dışında,bakıp göreceğiz.

90Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 4:06 pm

Sasuke

Admin
 Admin
Bende Onu Diyorum Şuan Tobi İlerde Sasu Naru

91Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 4:15 pm

Shikamaru Nara

Global Moderatör
Global Moderatör
Bence shikamaru nara desem küfür etmezsiniz bana dimi ? :D

I'm CooL !! Yeah...

92Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 4:20 pm

Sasuke

Admin
 Admin
Yok La Konohamaru :D Dalgamı Geçion Sen Adammı Seçion ? :D

93Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 4:27 pm

Shikamaru Nara

Global Moderatör
Global Moderatör
abi öyle deme tek basına 1 akatsuki üyesini devirdi :D

I'm CooL !! Yeah...

94Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 4:29 pm

Sasuke

Admin
 Admin
Puhaha :D
Sasuke vs Dediara
Sasuke vs Orochi
Sasuke vs İtachi

Buda Tek Başına 3 Tanesini Devirdi :D

Sakın Kendi Hakkıyla Devirdi Deme :D Çünki Shikamaruda Kendi Başına Devirmedi :D

Sonra Naruto Painleri Yendi O 6 Tane Sayılır :D Hatta 7 Bide Nagato :D

Eee Daha Ne :D

95Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 4:31 pm

Shikamaru Nara

Global Moderatör
Global Moderatör
:( küstüm sana kötüleme beni :D

I'm CooL !! Yeah...

96Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 4:34 pm

Sasuke

Admin
 Admin
Kötülemiyorum Kardeşim :D Sağdece Küfür Yerine Söyledim :D Yani Shikamaru Diyen Birine Küfür Edilir Ama Ben Sana Küfür Değil Sağdece Güzelce Kanıtladım :D Değerini Bil... :D

97Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 5:10 pm

Vincent Valentine

Genin
Genin
Shikamaru kage mane'nin k'sini yapana kadar naruto'yu yanında bulur ve son gördüğü şey rasen shuriken olur :D

98Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 5:23 pm

_Yondaime_

Yeni Üye
Yeni Üye
Zaten kage-mane-bushini 5dk kullanabiliyor.Ama yaptığı planlara laf yok.

99Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 6:16 pm

asddsa123

Jounin
Jounin
Sasuke Uchiha demiş ki:Puhaha :D
Sasuke vs Dediara
Sasuke vs Orochi
Sasuke vs İtachi

Buda Tek Başına 3 Tanesini Devirdi :D

Sakın Kendi Hakkıyla Devirdi Deme :D Çünki Shikamaruda Kendi Başına Devirmedi :D

Sonra Naruto Painleri Yendi O 6 Tane Sayılır :D Hatta 7 Bide Nagato :D

Eee Daha Ne :D

ayNn ahsgdfahsgd mehmet kanka dedigin gibi naruto paini devirdi 6 tane
AYRICA PAİNİ HİÇBİR AKATSUKİ ÜYESİ YENMİYORDU[tobi gariç]

100Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 12, 2010 6:54 pm

Uzumaki-Naruto

Yeni Üye
Yeni Üye
naruto ;)

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [4 sayfadaki 8 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki