Naruto Tr
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Tr » Naruto » Naruto Anime » Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ?

Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ?

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 8 sayfası]

51Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir C.tesi Tem. 10, 2010 7:54 am

Sasuke

Admin
 Admin
Arkadaşlar yukarıda ben herşeyi açıkladım lütfen onu okuyupta uygun gelmeyenler burda acıklamalarını yazsın :)

http://www.facebook.com/uchihassasuke

52Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir C.tesi Tem. 10, 2010 8:18 pm

Shikamaru Nara

Global Moderatör
Global Moderatör
bence naruto olcak yaa sasuke olursa 2. olur .

I'm CooL !! Yeah...

53Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir C.tesi Tem. 31, 2010 10:58 am

xxshadowxx

Yeni Üye
Yeni Üye
tabiki naruto e daha kaybettigini hiç görmedimn ileride sasuke yide yener siz merak etmeyin.

54Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir C.tesi Tem. 31, 2010 1:21 pm

Sasuke

Admin
 Admin
Sasukeye Karşı Kaybetti Daha Ne :D Görmemişmiş... :D

2 Genç Shinobi , Ninja Dünyasının Kaderini Belirliyor...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

55Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Paz Ağus. 01, 2010 5:59 pm

asddsa123

Jounin
Jounin
aslında tabiki naruto derim çünkü ana karakter o :) ama 2. olarak düşünürsek..... yondaime ile pain bea

56Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Paz Ağus. 01, 2010 8:21 pm

yellow_thunder

Yeni Üye
Yeni Üye
su an madarada ilerde naruto benceeeee

57Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Ptsi Ağus. 02, 2010 8:21 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Sasuke Uchiha demiş ki:Mangada şuan yaşayan olarak Uchiha Madara
Yaşayan yada ölülerin içinde Rikudo Sennin
Gelecekte en güçlü olacak'lar' Naruto + Sasuke
Neden naruto manga sonlarında killer bee den aldıgı kuyruklu canavar yönetme eğitimi ile kyuubiyide killer binin 8 kuyrukluyu kont. ettiği gibi oda kontrol edebilir.
Bana Göre 9 kuyruklu narutonun içinde hareketsiz kalıp sage mode'da yardım edebilir
Neden sasuke çünkü manga sonlarında itachinin gözlerini alarak itachiden daha güçlü ve eternal mangekyou sharingan yapcak buda madaradan daha güçlü olabilir anlamına geliyor
Sanırım Yeterince Açıklayıcı Olmustur...
Çoğuna katılmakla birlikte şu an için katılamadığım tek şey yada emin olamadığım, şu an için madaranın(tobinin madara olduğundan henüz emin olmasamda)en güçlü kişi olduğu çünkü , madara mangada henüz gücünü toplayamadığını söylüyordu ,bununla birlikte Raikage-mizukage-tsuchikage ve sasuke de baya güçlü o yüzden emin değilim.

58Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Salı Ağus. 03, 2010 7:10 am

Sasuke

Admin
 Admin
Ya Aslında Animede Bile Madara Olduğu Açıklandı Ondan Ben Madara Olduğuna İnanıyorum..
Yani Neden Boş Yere Başkasını Madara Diye Göstersinler Ki ?

59Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Salı Ağus. 03, 2010 1:49 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Ya aslında bir ara tobinin madara olduğuna emin gibiydim ama nedense tobi herkese madara olduğunu söylemesine rağmen birtürlü maskesini çıkarmıyor ayrıca kabuto mangada tobi ye;önce tobi diyor daha sonrada "özür dilerim bu aralar madara olarak biliniyorsun değil mi?"diyor ,eğer zaten madaraysa neden böyle bir şey söylesin ki,bir kaç şey daha vardı sanki ama hatırlayamadım,kısacası tobinin madara olduğu çok fazla söyleniyor ama bir taraftanda ufak tefek şeylerlede bir şüphe oluşturuluyor aslına bakarsan tobi kadar güçlü birinin madaradan başka birinin olmasıda zor görünüyor, zaten yinede tobi madara olamaz diyemem tabiki,ama sanki animede tobinin madara olduğuna inandırılmaya çalışılıyor gibi bir hava var, yani kishi ye güven olmaz yine bizi şaşırtacak gibi bir düşüncem var ama bakalım.

60Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 04, 2010 6:36 pm

Sasuke

Admin
 Admin
Waow Güzel Tespit Bende Onları Fark Ettim Ama 'Bu Aralar Madara Olarak Biliniyorsun' Demesi Artık Madara Olduğunu Herkese Sölediği İçin Öyle Yapmışlar

Maske Meselesine Gelince 1.Hokage Madaranın Yüzünü Darma Duman Etmiş Bi Ara Sasukeye Tam Yüzünü Göstericekken Gözlerinin Çevresini Farkettinmi Çok Yaşlı Birşey...

Bide 1 Gözünü 1. Hokage Vurup Yok Etti Ondan Sağdece 1 Yerde Gözü Var ;)

61Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 04, 2010 8:52 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Ya bilemiyorum ama yani zaten madara olduğu herkes tarafından
biliniyorsada kabutonun öyle bir cümle kurmasını gerektirmez ki hani
belki şöyle birşey diye bilirdi "artık herkes senin kim olduğunu
biliyor"gibi birşey.

Birde şöyle birşey hatırlıyorum animeden , Tobi maskesini çıkarıp yüzünü Kisameye gösteriyordu vede kisame onu tanıyordu yani nasıl oluyorda farklı zamanlarda yaşamış kişiler birbirlerinin yüzünü tanıyabiliyor, hani ismini bilebilir ama tobi orda gerçek adını söylemedi ama kisame onun yüzünü görünce tanıdı ,
ayrıca burdanda 1.hokage madem madaranın yüzünü baya dağıtmış o halde nasıl kisame bu kadar kolay tanıyabiliyor tobiyi, ayrıca tobinin bir gözünün olmamasının bir önemi yok ki adamda resmen sharingan koleksiyonu var,takıverirdi yani.

62Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 05, 2010 6:31 am

Sasuke

Admin
 Admin
:D Sharingan Koleksiyonunu Bilmiyorum Ama Başka Biri Olsaydıda Kisame Hemen Tanımazdı Dimi ?

Sharinganı Var Diye Zaten Sağdece Sharinganlı 1 Kişi Kalmıştı Sasuke Oda Ama Tobi Yani Madarayıda Görünce Sharinganlı Olarak Direk Madara Olduğunu Anladı ;)

İtachide Hatta Madaranın Sağ Olduğunu Biliyordu , Sen Ne Kadar Sharinganını Saklasanda Sharinganlı Biri Senin Sharinganını Görebilir ;)

63Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 05, 2010 10:26 am

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Ya dediğin doğru olabilir ama şöyle birşey de var Tobinin gözünde sharingan var diye illa da bir Uchiha dır diyemeyizki biliyorsun ki sharingan nakil edilebiliyor.Ayrıca şimdiye kadar zaten tobinin sharinganıyla pek birşeyler yaptığını da göremedik
Spoiler:
Tabi eğer yondaime ile döğüşen kişinin de tobi olduğunu varsayarsak orda bile kyuubi yi kontrolü altına almak dışında yine sharinganını kullanmadı ve hatta yine her zamanki gibi uzay-zaman jutsusunu kullandı sadece
Kısacası demek istediğim en azından sharinganının seviyesini görebilseydik belki biraz daha emin olabilirdik bunları söylememin sebebide biliyorsun ki Uchiha olmayan birinin sharinganı kullanabilme kapasitesi sınırlıdır.
Ayrıca İtachi madaranın yaşadığını bildiğini söyledimi hiç.

64Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 05, 2010 11:15 am

Sasuke

Admin
 Admin
walker demiş ki:Ya dediğin doğru olabilir ama şöyle birşey de var Tobinin gözünde sharingan var diye illa da bir Uchiha dır diyemeyizki biliyorsun ki sharingan nakil edilebiliyor.Ayrıca şimdiye kadar zaten tobinin sharinganıyla pek birşeyler yaptığını da göremedik
Spoiler:
Tabi eğer yondaime ile döğüşen kişinin de tobi olduğunu varsayarsak orda bile kyuubi yi kontrolü altına almak dışında yine sharinganını kullanmadı ve hatta yine her zamanki gibi uzay-zaman jutsusunu kullandı sadece
Kısacası demek istediğim en azından sharinganının seviyesini görebilseydik belki biraz daha emin olabilirdik bunları söylememin sebebide biliyorsun ki Uchiha olmayan birinin sharinganı kullanabilme kapasitesi sınırlıdır.
Ayrıca İtachi madaranın yaşadığını bildiğini söyledimi hiç.

Sasukeye Özellik Verince Madaranın Sharinganını Görünce Direk Amaterasu Çıktıya ;)

Spoiler:
Bide Tobi (Madara)'nin Kullandığı Uzay-Zaman Jutsu Sharingan İle Yapıyor ve Yondaimeden Daha Sağlam Oluyor

65Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 05, 2010 12:23 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Ya Ameterasu nun ortaya çıkması madaradan dolayımı yoksa tobinin gözündeki sharingandan dolayımı , sonuçta tobi ,madara olsun yada olmasın , İtachi ,tobi sasukeye zarar vermesin diye sanırsam böyle bir şey yaptı yani sonuçta madara değilde bir başkasıda olsa gözünde sharingan olduktan sonra ameterasu yinede harekete geçiyordur belki, bu durum tobinin madara olduğunu göstermez ki .

Ayrıca uzay zaman jutsusu hakkındaki fikrine katılıyorum ,ama şöyle bir şeyde var, şimdi tobinin yaptığı iki şey var biri gelen saldırılardan çok rahat sıyrılması diğeri ise başka bir boyuta geçmesi sanki bu ikisi farklı şeyler, saldırıları atlatırken uzay-zaman jutsusunu kullandığına şüphe yok ama boyut değiştirirken de sadece uzay zaman jutsusunu mu kullanıyor yoksa kakashinin sharinganını kullanarak deidara nın bombasını başka bir boyuta göndermesi gibi mi kendi bedenini başka bir boyuta taşıyor.Yoksa senin dediğin gibi ortaya karışık mı yapıyor

66Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 05, 2010 3:36 pm

Sasuke

Admin
 Admin
Ya Uzay Zaman Jutsu Oda :D Hem Bedeninden Bir Patça Götürebiliyor Yani Soyutlaşıyor Yada Tüm Bedenini Ordatan Kaldırıyor :D İkisi Aynı Kavram. Kakashininki Karanlık Bir Boyuta Gönderiyo Yani Puff Yok Ediyo :D Ama Madara İstediği Birini Bile Kendi Boyutuna Gönderiyor...

67Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Perş. Ağus. 05, 2010 4:30 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Hımm demek öyle,ya artık şu Tobide şu gül yüzünü göstersede bizde artık rahat etsek ,üstüne birde şu uzay-zaman jutsusunu da şöyle adam gibi bir açıklasalarda kurtulsak, yoksa baksana yondaime bitmeden şimdi bide oğlu ........ valla ayıptır ya.

68Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Cuma Ağus. 06, 2010 8:18 am

Sasuke

Admin
 Admin
:D :D Demi Ama Açıklama Yapmadan Yeni Şeyler Çıkıyor :P

En son Sasuke Uchiha tarafından Çarş. Ağus. 11, 2010 9:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

69Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Salı Ağus. 10, 2010 8:13 pm

kralkaan2

Yeni Üye
Yeni Üye
uchika madara

70Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Salı Ağus. 10, 2010 10:09 pm

Vincent Valentine

Genin
Genin
Ben burdan Madara/Tobi diyenleri kınıyorum.Püü Minato varken!

71Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 9:33 am

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Aslında bende Minato olsun isterim çünkü animede beğendiğim karakterlerden biri,zaten mangayı takip edenler minato diyebilir,
ancak tobinin henüz asıl gücünde olmadığınıda biliyoruz ,yani tobi hala da güçlenmeye devam edecektir.
Spoiler:
Bir bakıma mangada Yondaime yarı gücündeki tobiyi yenmiş oldu,ha yendimi sonuçta evet yendi ,ama tobi nin durumuda ortada olan bir gerçek maalasef.

72Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 9:34 am

Deidara

Genin
Genin
ben jiraiya diyorum öldü ama olsun

73Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 9:59 am

Sasuke

Admin
 Admin
Yok Jiraiya Güçlü Tamam Ama Naruto Onu Geçti Ama Eğer Yaşasaydı Emin Ol Çok Güçlü Jutsularını Çıkarırlardı... Zaten En Güçlüleri Arıyoruz Ama Şuan Olarak Diyorum Ben Ve Yaşayan Olarak Diyorum Sadece Tobi/Madara'yı Gördük... Daha Onu Geçen Kimse Yok...

74Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 10:06 am

Deidara

Genin
Genin
yaşayanca tobi(uchiha madara)

75Genel Geri: Sizce Naruto da En Güçlü Karakter Kim ? Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 10:08 am

Sasuke

Admin
 Admin
Vincent Valentine demiş ki:Ben burdan Madara/Tobi diyenleri kınıyorum.Püü Minato varken!

Arkadaşım Bizi Kına Ama Narutoda Sen Ölüleri Kastediyorsun Biz İse Yaşayan Açısından Bakıyoruz... Sence Yaşayan Olarak Normal Değerlendirirsek Sana Göre Kim ?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 8 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki