Naruto Tr
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Tr » Naruto » Naruto Anime » Naruto Tanıtım » KLanlar Ve Özellikleri

KLanlar Ve Özellikleri

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Yıldızlı KLanlar Ve Özellikleri Bir Çarş. Haz. 27, 2012 11:48 am

Uchiha Sasukee

avatar
Rp Yöneticisi
Rp Yöneticisi
Klanlar:
Uchiha
Hyuuga
Naara
Akimichi
Aburame
Kaguya
Inuzuka
Yamanaka
Kamizuri
Fuuma


Klanların özelikleri:
Aburame Klanı
Yer:Konoha Köyü
Üyeleri: Aburame Shino, Abruame Shibi
Bilgi:En bilinen özellikleri böceklerle olan ilişkileridir.Bunu kullanan üye, böceklerin kendi chakrasını kullanmasına izin verir, karşılığında böcekler dövüşte kendisine yardım ederler.

Akimichi Klanı
Yer:Konoha Köyü
Üyeler: Akimichi Choji, Akimichi Chouza
Bilgi:Bu klan serideki iki obez ninjayı içerir.Bu klan bazı tekniklerde ustalaşmıştır ve savaş sırasında beden güçlerini katlamak için ve avantaj elde etmek için hap alırlar.

Fuuma Klanı
Yer:Pirinç Tarlası Ülkesi
Üyeler: Fuuma Arashi, Fuuma Hanzaki, Fuuma Sasame, Fuuma Jigumo, Fuuma Kagerou, Fuuma Kamakiri
Bilgi:Bu klan daha önce katıldığı bir savaşta üyelerinin büyük bir bölümünü kaybetmişti.Yeni bir zafer kazanmak umuduyla üyelerin çoğu, Orochimaru’nun ordusuna katılırlar.

Hyuuga KlanıYer:Konoha Köyü
Üyeler: Hyuuga Hanabi, Hyuuga Hiashi, Hyuuga Hinata, Hyuuga Hizashi, Hyuuga Neji
Bilgi:Bloodline’larından dolayı en bilindik klan: Byakugan.Hyuuga klanı serideki en uzun mesafe koşucularıdır, diğerlerinden farklı bir tarzda koşarlar.Klanda iki aile vardır, ana ve yan aile.Bu ikisi arasında hafif bir acılık/burukluk vardır.Diğer aile ana ailenin bir nevi köleleri gibidir.Korumak ve gerektiğinde kendilerini ana aile için kurban etmek için yaşarlar.Yan ailenin üyeleri dörde ulaştığında, alınlarına oyulan bir mühüre sahip olurlar, bu mühürle ana aile herhangi bir isyan çıkmadan rahatça onları öldürebilir.

Inuzuka Klanı
Yer:Konoha Köyü
Üyeler: Inuzuka Kiba, Inuzuka Tsume, Inuzuka Hana
Bilgi:Bu klanın köpeklere derin bir bağları vardır, bu neden köpek gibi dövüştüklerini açıklar.Klan üyelerinin gerçek bir köpeği çoğaltmak (klonlamak) gibi bir sürü saldırıları ve yetenekleri vardır.

Kaguya Klanı
Yer:Sis Köyü
Üyeler: Kaguya Kimimaro
Bilgi:Bu klanın en bilinen yönü kemiklerini yeniden inşa edebilme yetenekleridir.Bu kemiklerle vücutlarını çelik kadar kuvvetli hale dönüştürebilirler.Üyelerinin büyük bir çoğunluğunu savaş sırasında kaybetmişlerdir.

Kamizuri Klanı
Yer:Kaya Köyü
Üyeler: Kamizuru Jibachi, Kamizuru Kurobachi, Kamizuru Suzumebachi
Bilgi:Aburame Klanıyla karşılaştırıldığında bir çok benzer yeteneklere sahiptirler.Yalnız böcekleri kontrol etmek yerine arıları kontrol ederler.Konoha ya saldırana ve Aburame Klanı tarafından durdurulana kadar büyük bir statü elde etmişlerdi.

Nara Klan
Yer:Konoha Köyü
Üyeler: Nara Shikamaru, Nara Shikaku, Nara Yoshino
Bilgi:Gölgelerle ilgili özel yetenekleri vardır.Gölgelerine şekil değiştip karşısındakini takip ettirir ve bedenini kontrol ederler, böylece ne yaparlarsa karşıdakine de aynısını yaptırabilirler.

Uchiha Klan
Yer:Konoha Köyü
Üyeler: Uchiha Itachi, Uchiha Sasuke, Uchiha Obito, Uchiha Madara, Uchiha Ugaku, Uchiha Mikoto, Uchiha Shisui
Bilgi:Tüm klanların içinde en fazla korkulan klandır.Uchiha Itachi tarafından tamamen yok edilmişlerdir.Geride sadece kendisi ve küçük erkek kardeşi Sasuke kalır.Üyelerin sıra dışı bir bloodlineları vardır: Sharingan.Bu bloodline saldırıları kopyalamaya olanak sağlar.

Yamanaka Klanı
Yer:Konoha Köyü
Üyeler: Yamanaka Ino, Yamanaka Inoichi
Bilgi:Bu kanlın üyeleri bir çiçekçi dükkanı işletir, ve rakiplerinin akıllarını kontrol etme yetenekleri vardır.Bundan başka klan hakkında bilinen bir şey yoktur.Yamanaka nın anlamı “dağın ortası” dır.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz