Naruto Tr
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Tr » Naruto » Naruto Anime » Naruto Tanıtım » Naruto 5 Ana Element

Naruto 5 Ana Element

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Genel Naruto 5 Ana Element Bir Çarş. Haz. 27, 2012 9:07 am

Uchiha Sasukee

avatar
Rp Yöneticisi
Rp Yöneticisi
Katon(Ateş): Küçük, büyük her türlü ateş saldırısı bulunan jutsular kullanılır. Uchiha Clan'ının temel elemetidir. Elementler arasında en yaygın olanlardan biridir. Bazı jutsuları çok fazla chakra harcar. Ayrıca çok fazla hasar verebilen jutsuları vardır. " Katon Goukakyuu No Jutsu " animede en çok kullanılan Ateş Elementi Jutsularından birisidir.


Suiton(Su): Su saldırılarını istediği yerde kullanabilen jutsular kullanılır. Ancak su bulunan yerlerde çok daha güçlü jutsular kullanılır. En uzun mühürler su elementi jutsularında vardır. En çok kullanılan elementlerdendir. Ayrıca Elektrik elementi ile birleştiğinde çok daha fazla hasar verebilir.

Doton(Toprak): Toprağı istediği gibi kontrol edebilir. Toprak olan yerlerden anında toprak çıkarabilir. Genelde karşısındakileri sıkıştırmak için kullanılır. En çok kullanılan elementlerden bir tanesidir. Toprak elementi su elementi ile birleşerek sadece 1. Hokage ve Yamato'nun kullanabildiği "Mokuton" (tahta) elementini de oluşturabilir.

Fuuton(Rüzgar): Havayı Chakrası ile kontrol edebilenlerin kullandığı elementtir. Kullanması zor jutsular içerir. Çok nadir kullanılan bir elementtir ve Jutsuları çok güçlüdür. Naruto'nun kendi elementi Rüzgar elementidir. Rüzgar elementi'nin en güçlü tekniği sayılan " Fuuton Rasen Shuriken " Tekniğini de 4. Hokage bile geliştiremediği halde Naruto oluşturmayı başarmıştır.


Raiton(Elektrik): Elektriğe hükmeden elementtir. Kendi chakrası ile istediği yerde elektrik oluşturabilen jutsular içerir. Nadir kullanılan elementlerdendir. Kakashi'nin geliştirdiği Chidori elektrik jutsularının en güçlülerinden biridir. Ayrıca bu jutsuyu Kakashi, Sasuke'ye de öğretmiştir ve Sasuke tekniği şekilden şekile sokabilmektedir.

Not:Ateş-Rüzgarı-Rüzgar-Elektirigi-Elektirikte-Suyu Yener...

2Genel Geri: Naruto 5 Ana Element Bir Çarş. Haz. 27, 2012 9:20 am

XXNaRuToXX

avatar
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Paylaşımın Güzel Ama Bunları Resimler'le de desteklersen daha faydalı olabilirsin...paylaşım için sağol...
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Senin İçin Googlede Aradım [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://naruto-tr.forumnaruto.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz