Naruto Tr
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Tr » Naruto » Naruto Anime » Naruto Tartışma » Ramen nedir ? Nasıl yapılır ? işte burda :)

Ramen nedir ? Nasıl yapılır ? işte burda :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Genel Ramen nedir ? Nasıl yapılır ? işte burda :) Bir C.tesi Ocak 14, 2012 2:10 am

♥.NaruTo.♥

Yeni Üye
Yeni Üye
Naruto'da hep görmüşüzdür.Naruto'nun en sevdiği yiyecek ramendir ama Hiç merak etmedik mi nedir bu ramen diye?

Ramen aslında makarna çorbasıymış.Bizim şehriye çorbası gibi.

Ramen aslen Çin kültürünün bir ürünüymüş.Ama Japon'lar o kadar çok yer olmuşlar ki, Japon kültürü içine girmiş.Hatta o kadar çok yeniliyormuş ki bunlar için özel lokantalar açılıp satışı yapılıyormuş..

15 saat pişmesine rağmen fiyatı aşırı uygun, yani tam bir öğrenci yemeği. Marketlerde satılan konserve ramenlerin 5 tanesi 1$.

Hiç ramen tatmadıysanız,ya da "yemişken evde yesem =D" diyorsanız,vereceğim resimli tarifle,kolayca ramen yapabilirsiniz.Korede bunu yaparsak hiç aç kalmayız,çünkü şimdi yedim ve en az 3 gün yemek yemek istemiyorum =D çok doyurucu ve lezzetli..

İşte benden size evde ramen tarifi

Malzemelerle başlayalım.. (:

Tavuk eti [ istege baglı ] ... Kore usulü makarna kore usulü olmak zorunda .. nane ... dere otu .. yumurta [istege baglı] ... 2 su bardaği su.. 1 yemek kaşıgı sıvı yag ...

REsimler Alıntıdır... [ Umarım başarırsınız dikkat edin zehirlenmeyin sonra ♥.NaruTo.♥ yaptı demeyin ha ben yaptım gerçekten zor ama oluyor et koydum bide et yerine sucuk attım değişik oldu :D Hayırlı rağmenler afiyet olsun herkese :D ]

ezgszr

Global Moderatör
Global Moderatör
Hazır ramen almıştım evde bi kere ramen yapmaya kalktım sonuç fiyasko :D

Spoiler:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

SAVAŞI KİM KAZANACAK?AKATSUKİ VS BİRLEŞİK SHİNOBİ ORDUSU

Spoiler:

TAKILDIĞINIZ BİR DURUM OLURSA MESAJ ATABİLİRSİNİZ :=

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]