Naruto Tr
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Tr » Multimedya Bölümü » Videolar » Naruto Videoları » Naruto Akkipuden

Naruto Akkipuden

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Genel Naruto Akkipuden Bir Ptsi Haz. 20, 2011 6:25 pm

Sasuke

Admin
 Admin
Naruto Akkipuden Olursa Gerçekten Süper Olur :=) Yani Videoda Gördüm Keşke Artık Böyle Olsa Dedim İçimden :D Sizde İzleyin ve Değerlendirin...

2. Bölüm :=

2 Genç Shinobi , Ninja Dünyasının Kaderini Belirliyor...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

http://www.facebook.com/uchihassasuke

2Genel Geri: Naruto Akkipuden Bir Salı Haz. 21, 2011 8:19 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Birinci videodaki Fuuton Rasen Shiruken - Rasengan karışımı teknikte iyi görünüyordu videolar iyiydi kanka , Paylaşım için sağol kakashi:ş
Bu arada bence bu savaş muhabbetinden sonra filan önceden de olduğu gibi bir zaman geçişi olabilir ve yeni bir adla yeni bir seri başlayabilir ki öyle olsa güzel olur aslında , tabi bu kez naruto tek başına alıp başını gider sonrada değişmiş dahada olgunlaşmış vede güçlenmiş bir şekilde ortaya çıkar belki

3Genel Geri: Naruto Akkipuden Bir Perş. Haz. 23, 2011 10:11 am

Sasuke

Admin
 Admin
Kanka işte shippudenden sonra herkes yeni bölümün adı akkipuden olacak diyo :D heryerde öle yazıyo ve videoya bakarsak kishi takımı çizmişse yani öyle görünüyo süper bişey :=

4Genel Geri: Naruto Akkipuden Bir Perş. Haz. 23, 2011 9:06 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Evet knk bende duydum, tabi narutoda tekrar bir zaman geçişi olursa iyi olur .

5Genel Geri: Naruto Akkipuden Bir Cuma Haz. 24, 2011 5:15 am

Sasuke

Admin
 Admin
Zaman geçişi olur ama konuyu bağlamak zor olur madara ölürse ondan daha güçlü kişi yok şuan :D Eğer tabi sasuke kendi örgütünü sonradan kurarsa ozaman anime toparlanır ama ''neden herşeye sasukeyi sürüklüyolar'' der insan kendi içinden :D

6Genel Geri: Naruto Akkipuden Bir Cuma Haz. 24, 2011 5:46 am

Naruto

Jounin
Jounin
Akkipuden olması düşük ihtimal ona bakılırsa 2010da naruto Cartoon Network'ta diyorlardı

7Genel Geri: Naruto Akkipuden Bir Cuma Haz. 24, 2011 6:03 am

Sasuke

Admin
 Admin
Ya belki ismi akippudende olmaz herkes kafasından bişey uyduruyo herkes ona inanıyo ama Büyük ninja savaşından sonra yeni bişeyler olması lazım yani konu tamamen toparlanması lazım shippudende aklımıza takılan şeylerin çözülmesi ve kishinin 3. sezonda kafamızı daha çok karıştırması lazım :D

3. sezonu canı gönülden bekliyorum :=

8Genel Geri: Naruto Akkipuden Bir Cuma Haz. 24, 2011 9:51 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Knk kafa 1 milyon oldu zaten daha karıştırsınmı istiyorsun :D ,gerçi sana hak veriyorum artık bağımlı olduk sorulara ,kafa karışmazsa tadı çıkmaz :D .
Bu arada knk önceki msjınla ilgili olarakta bence kishi artık bu sasuke meselesini bu savaş olayıyla birlikte bir sonuca bağlar dahada uzatmaz, ki bencede uzatmamalı yani en azından sasukenin kötü adam karakterinden çıkarılması gerek bence , bu arada knk kötü adam kontenjanı boşaldığında yerine birini bulur kishi hatta aslında eğer bu savaşta ölmezse kötü adam kabuto olabilir kimbilir.

3. sezonu bende canı gönülden bekliyorum :D
Daha 2. sezon bitmeden 3 ü bekler olduk, bi baktın kishi sürpriz yapıp 2. sezonla final yapıp bitiriverir animeyi) :konus: :D

9Genel Geri: Naruto Akkipuden Bir C.tesi Haz. 25, 2011 10:23 am

Sasuke

Admin
 Admin
Kanka kafamız 1 milyon oldu ama herşeyi 2. sezonda açıklıcak sonra 3. sezonu açıcak kafamızı 1 trilyon yapcak :D

Yani kishi bu olayları güzel bi şekilde bağlıyacaktır ayrıca sasuke bana göre hemen hemen iyi olmaz yani kabutoda sağ olursa onunla beraber iş yaparlar ;) Sasuke daha büyük güçlere ulaşır narutoda öyle olur :D

Bide final olarak kötü adamlar öldü... Sasukeyi öldürmez eğer ki öldürürse narutoyuda öldürür ve tamamen final yapar yoksa başka türlü final olmaz... Ama bana göre 3. sezon daha devam edecek ki büyük hallerini kendileri çizdi değil mi ? ;)

10Genel Geri: Naruto Akkipuden Bir C.tesi Haz. 25, 2011 1:32 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Knk bu büyük hallerini kishi çizmemiştir ya daha 2 bitmeden üstelik anime ve mangada ortam kızışmışken şimdiden 3. sezonun haberini bırak çizimlerini yapsa bile ortaya çıkarmaz bence knk ,bunlar fan yapımı olsa gerek
Kabuto ile sasuke birlikte çalışmazlar bence çünkü zaten kabutonun sasuke ile ilgili başka planları var(spoiler vermiyorum sen anlarsın kanka ne demek istediğimi),Ama ben yinede Sasukenin zamanla azda olsa geri plana düşebileceğini düşünüyorum yani en azından kötü adam karakteri değilde başka bir şekilde olur, kishinin kafasından her türlü şey çıkabilir ,hani sen belki sasuke ölmez diyorsun ama her nekadar bende düşük bir ihtimal olarak görsemde buda ihtimaller içinde var , ama tabi başka bir yol bulupta bizi şaşırtırsa kishi daha iyi olur,Üstelik kötü adam karakterine birini bulur kishi,hatta bakarsın Tobinin gizemlerinden dolayı belkide olay başka bir noktaya kayar ve tobi ölmez kim bilir,ama yinede yeni karakterler görmek güzel olur . lol!

11Genel Geri: Naruto Akkipuden Bir C.tesi Haz. 25, 2011 4:22 pm

Sasuke

Admin
 Admin
Kanka sadece kishinin çizimlerine benzediği için söyledim :D

Dediğin gibi kabutonun başka işleri var doğru ama nerde ne olacağı belli olmuyo kishi bu :D sasuke kötü adam olarak geri plana düşmesini bende isterim ama bunada kishi kara veriyo işte :D

Sasukenin azıcık bi ihtimali var ama 3. sezonu kesin olarak yapabilmesi için sasukeyi ayakta tutması gerekir değil mi ? Yani animenin adı ne kadar naruto olsada ana konu 2 arkadaşın birbirleri ile kalbinde verdikleri savaş hatta 2 değil 3 bu ama sakurayı sevmiom ben onu saymıom ben :D

Ayrıca sürekli tobi olursa olmaz yani yeni yüzler daha tehlikeli daha şaşırtıcı şeyler lazım bize :D

12Genel Geri: Naruto Akkipuden Bir C.tesi Haz. 25, 2011 10:02 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Kanka sen ; - "Sasukenin azıcık bi ihtimali var ama 3. sezonu kesin olarak yapabilmesi için sasukeyi ayakta tutması gerekir değil mi ? Yani animenin adı ne kadar naruto olsada ana konu 2 arkadaşın birbirleri ile kalbinde verdikleri savaş - (gördüğün gibi bende sakura yı saymıyorum :D )" demişsin de ama knk işte belkide bu bahsettiğin konuya bu sezonla bir final yapıp bir sonuca bağlayıp 3. sezona başka bir konuyu ana tema olarak işlemeye başlar kishi, belli olmaz ki bu knk ,ki bence öyle olmalı yani artık bu naruto - sasuke kovalamacası sıkmaya başladı, ki kishide az çok bunu düşünmüştür, ha Sasuke ölmesin ancak ne bileyim kötü adam yerine narutoya destek veren dostu olsun yani, ister köye dönsün ister dönmesin nasılsa kishi böyle bir durumada bir kılıf uydurur knk

13Genel Geri: Naruto Akkipuden Bir Ptsi Haz. 27, 2011 9:44 am

CanSensei

Missing-Nin
Missing-Nin
Güzel gibi görünüyor ama biraz da yapmacık geldi bana herneyse sakura çok tatlı görünüyor :D

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]