Naruto Tr
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Tr » Naruto » Naruto Anime » Chidori mi Rasengan mi

Chidori mi Rasengan mi

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

sasukenin chidorisimi narutonun rasenganı mi daha iyi

30% 30% [ 3 ]
70% 70% [ 7 ]
Toplam Oylar : 10

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Genel Chidori mi Rasengan mi Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 8:29 am

Deidara

Genin
Genin
Evet arkadaşlar sasukenin chidorisimi narutonun rasenganı mi daha iyi

2Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 9:11 am

Shikamaru Nara

Global Moderatör
Global Moderatör
tabikide resengan :D unutmayın ki sasukeyle naruto çatıda savasırken birbirlerine chidori ve rasenganla saldırdılar ama kakashi onları tuttu ve jiraiya senseiyle konusurken sasuke ölebilirdi dedi ! bu kadar basiiit :D

I'm CooL !! Yeah...

3Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 9:21 am

XXNaRuToXX

Kurucu Admin
Kurucu Admin
Hmmm.Bence Jirayaın Rasenganı :D

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Senin İçin Googlede Aradım [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://naruto-tr.forumnaruto.com

4Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 9:29 am

Sasuke

Admin
 Admin
RASSENGAN :D Zaten Chidori Rasengan Kadar Güçlü Olsa Narutonun Bi Etkisi Kalmaz :S Sasukede Hem Sharingan Hemde Chidori Dimi Ama :D

2 Genç Shinobi , Ninja Dünyasının Kaderini Belirliyor...

http://www.facebook.com/uchihassasuke

5Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 10:37 am

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Rasengan diyorum,ayrıca Shikamaru Nara nın bahsettiği olaydada rasengan vede chidorinin su tankları üzerindeki etkilerini görmüştük,hatta sasukede görmüştü ,sonuç olarak Rasengan daha etkili olmuştu.

6Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 11:07 am

Deidara

Genin
Genin
ilk öğrentiklerindeydi bence chidori

7Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 11:25 am

Sasuke

Admin
 Admin
Ya Zaten 2 Tane Adam Düşün 2'si Yeni Öğrenmiş Taktikleri Daha Geliştirmeden Saf Halinde Hangisi Güçlü ? Tabiki Rassengan ve Bunuda Naruto + Sasukede Gördük Dimi :D

8Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 11:57 am

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Ya birde tabi yanlış biliyorsam söyleyin ama ::
Chidori = Saf chakra + Raiton-Electricity(elektrik mi şimşek mi emin değilim.)
Rasengan = Saf chakra
´dan oluşmuyorlarmı ozaman normalde şöyle bir eşleştirme olması gerekirdi sanırım
Chidori VS Rasen shuriken eğer yanlış değilse yazdıklarım ozaman zaten rasengan ilk haliyle bile chidoriyle baş edebiliyorsa zatan rasengan otomatikman daha iyi ve daha güçlü bir teknik olmuyor mu.

Tabi en başından zaten yanlış biliyorsam yazdıklarım zaten çürür.

9Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 12:00 pm

Deidara

Genin
Genin
benim bildiğim

rasengan:saf chakra+Fuuton

10Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 12:29 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Hayır,öyle değildi hatta hatırlarsan zaten rasenganı yani saf chakra ile yapılan halini Jiraiya öğretti narutoya ,bir bakıma bu teknikle chakrasını şekillendirebilmeyi öğrendi .

ama daha sonra tabiki naruto VS sasuke döğüşünden sonra Asuma dan rüzgar elementinin nasıl kullanacağını öğrendi ,ve onu rasenganla birleştirebilmeyide yani Rasen shuriken i kakashi ve yamato nun yardımlarıyla öğrendi.

Yani sonuç olarak naruto-sasuke döğüşünde şöyle bir karşılaşma oldu
Chidori(saf chakra + raiton) VS Rasengan(saf chakra).

11Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Ptsi Ağus. 09, 2010 3:52 pm

asddsa123

Jounin
Jounin
HAYIR WALKER YANLIŞ CEVAP doğru cevaabı pain vs kakashide görebiliriz!!! arkadaşlar 1 kere bu mantıkla düşünürsek kolay olr... MADEM KAKASHİNİN CHİDORİSİ S SNIFI 1 TEKNİK; O ZAMAN NEDEN 2 PAİN İLE BAŞEDEMEDİ??üstelik choji ile babasından taktik aldı ve aralarında chakra emen adam yoktu!!VE NEDENSE JİRAİYA 2-3 ADAM FELÇ ETTİ!ve jiraiyanın kullandığı en üst düzey teknink MASSİVE RASENGAN[sanırım a sınıfı teknik]hem öyle olsa bile 1 kanıtım daha var MADEM CHİDORİ ÜST DÜZEY TEKNİK NEDENSE KAKUZUNUN SADECE 1 CANI GİTTİ VE TAM KALBİNE NİŞAN ALMASINA RAĞMEN VE NARUTO VS SASUKEDE CHİDORİ PATLATMIŞTI NARUTOYA SASUKE VE NEDENSE HALA YAŞIYOR??VE AYRICA NARUTONUN KAKUZUYA ATTIĞI 1 RASENSHURİKEN İLE KAKUZUNUN 3 CANI GİTTİ!!!lütfen 1az dikka edelim

12Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Salı Ağus. 10, 2010 7:23 am

xxshadowxx

Yeni Üye
Yeni Üye
rasengan tabiki bunun tartışması olmaz kardeşim...:D

13Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Salı Ağus. 10, 2010 8:15 am

Sasuke

Admin
 Admin
asddsa123 demiş ki:HAYIR WALKER YANLIŞ CEVAP doğru cevaabı pain vs kakashide görebiliriz!!! arkadaşlar 1 kere bu mantıkla düşünürsek kolay olr... MADEM KAKASHİNİN CHİDORİSİ S SNIFI 1 TEKNİK; O ZAMAN NEDEN 2 PAİN İLE BAŞEDEMEDİ??üstelik choji ile babasından taktik aldı ve aralarında chakra emen adam yoktu!!VE NEDENSE JİRAİYA 2-3 ADAM FELÇ ETTİ!ve jiraiyanın kullandığı en üst düzey teknink MASSİVE RASENGAN[sanırım a sınıfı teknik]hem öyle olsa bile 1 kanıtım daha var MADEM CHİDORİ ÜST DÜZEY TEKNİK NEDENSE KAKUZUNUN SADECE 1 CANI GİTTİ VE TAM KALBİNE NİŞAN ALMASINA RAĞMEN VE NARUTO VS SASUKEDE CHİDORİ PATLATMIŞTI NARUTOYA SASUKE VE NEDENSE HALA YAŞIYOR??VE AYRICA NARUTONUN KAKUZUYA ATTIĞI 1 RASENSHURİKEN İLE KAKUZUNUN 3 CANI GİTTİ!!!lütfen 1az dikka edelim

Kanka Chidorinin Üzerinde Herhangi Bir Element Konulmamış ve Bizde Saf Chidori Yada Saf Rassengandan Bahsediyoruz...

Sen Gidip Kakuzuyu Karısrıtıon O Rasengan Değil RassenShuriken Yani Hava + Rassengan...

Chidroiyi En Fazla Geliştiren Sasuke ve Oda Saf Chidori Ama Vücudunda Dolaşan Yani Chidori Nagashi(Chidori Stream)

Eğer Chidori İle Herhangi Bir Element Birleşse Ve Bunu Kakashi Değilde(Az Chakrası Olduğu İçin) Sasuke Yapsa Ozaman İkisi Eşit Güçte Olurdu...

En son Sasuke Uchiha tarafından Salı Ağus. 10, 2010 12:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

14Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Salı Ağus. 10, 2010 10:20 am

Vincent Valentine

Genin
Genin
Elbette Çidori.

15Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 11:15 am

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Sasuke Uchiha demiş ki:Kanka Chidorinin Üzerinde Herhangi Bir Element Konulmamış ve Bizde Saf Chidori Yada Saf Rassengandan Bahsediyoruz...

Chidroiyi En Fazla Geliştiren Sasuke ve Oda Saf Chidori Ama Vücudunda Dolaşan Yani Chidori Nagashi(Chidori Stream)

Ya şimdi chidori elektrik/yıldırım elementi kullanılarak yapılmıyormu, saf chidori den kastını anlayamadım,yani chakra kulanılmıyor mu,yoksa demek istediğin chidori bir chakra çeşidi mi ,kafam karıştı valla .
Ayrıca killer bee döğüşünde hatırlarsak sasuke kılıcına elektrikli chakrayı yükleyip öyle saldırmıştı ama killer be de elektrik/yıldırım elementini kullandığndan etkilenmemişti ,tabi ben öyle olduğunu sanıyorum ,şimdi eğer chidori de element yoksa o halde killer bee nin yaptığı şey neydi,oda mı chidoriyi biliyor du o zaman.

16Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 11:20 am

Vincent Valentine

Genin
Genin
Chidori Raiton elementinden arkadaşlar.

17Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 11:26 am

Sasuke

Admin
 Admin
Pardon Ya Chidori Saf Chakra Değil O Saf Chakra + Raiton Birleşimi Ama Rasengan Madem Saf Chakra Oluyorsa ve Chidori Saf Chakra + Raiton İse Sizce Chidori Daha Güçlü Olması Gerekmiyormu Ozaman :D ?

18Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 11:36 am

Vincent Valentine

Genin
Genin
Zaten Chidori daha güçlü :D

19Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 11:37 am

Deidara

Genin
Genin
evet chidori daha güçlü rasengandan

20Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 12:16 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Abi ozaman neden chidori daha güçlü oluyor anlamadım
madem rasengan saf chakra dan oluşuyor ve chidori saf chakra + raiton dan oluşuyor ve buna rağmen rasengan ve chidori güç yönünden birbirlerine yakınsa o halde rasengan daha güçlü bir teknik olmuyor mu

yani biri elementle güçlendirilmiş ama diğerinde herhangi bir elementin katkısı yok demek oluyor bu, ozaman rasengan herhangi bir elementle güçlendirilmediği halde chidori ile baş edebiliyor demektir.

Sonuç olarak rasengan bir alt aşamasıyla bile chidoriyle baş edebiliyor demektir
yani eşit koşullarda şöyle olmalıydı chidori VS Rasen Shuuriken eee öyle oluncada zaten rasen shuurikenin kesin üsttünlüğü ortada.

21Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 12:23 pm

Deidara

Genin
Genin
bizede öyle diyoruz zaten

22Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 12:34 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Ya sanırsam ben demek istediğimi anlatamadım neyse sonuç olarak bence Rasengan daha güçlü.

23Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 12:38 pm

Vincent Valentine

Genin
Genin
Saçmalamayın ama :D Normal rasengan diyoruz rasen shuriken değil.Rasengan saf çakra,element eklenmemiş olayında yani.Sırf birinde element var diye diğerinede element saçma olur.

24Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 12:48 pm

walker

Akatsuki Üyesi
Akatsuki Üyesi
Ya ben zaten illa rasen shuriken le eşleştirelim demiyorum ben sadece rasenganın daha güçlü olduğunu anlatmak için öyle birşeyden bahsettim.

25Genel Geri: Chidori mi Rasengan mi Bir Çarş. Ağus. 11, 2010 12:56 pm

Vincent Valentine

Genin
Genin
Rasengan daha güçlü değil.Elementi yok diye daha güçlü olamaz.Vuruş gücüne vb. bağlı güç..

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki