Naruto Tr
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Tr » Naruto » Naruto Anime » Itachi Uchiha ayrıntılı ölüm belgesi

Itachi Uchiha ayrıntılı ölüm belgesi

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

51Genel Geri: Itachi Uchiha ayrıntılı ölüm belgesi Bir Ptsi Kas. 10, 2008 5:56 pm

Misafir

Misafir
tamm onu biliom da akatsuki kıyafetini bilmionmu buruna kadar kapaı bununki spor polar gibi bişi

52Genel Geri: Itachi Uchiha ayrıntılı ölüm belgesi Bir Ptsi Kas. 10, 2008 6:00 pm

Mephiles

Yeni Üye
Yeni Üye
Şimdi bu mesajdan akatsukiyi bana anlatıcak durumda olmadığını anlıyorum :) akatsuki bepelrini isteğe göre bölümelri açılabilen bir elbisedir kolları sıvanabilir ve yakası istediğin kadar açılabilir. Burda sasuke kaba karışık bi şekilde giymiş aceleyle.

53Genel Geri: Itachi Uchiha ayrıntılı ölüm belgesi Bir Ptsi Kas. 10, 2008 6:05 pm

Misafir

Misafir
o ceketin öle açıldığını bilmeyen adam değilim bak şimdi biliyorum şekle girebildiğini fakat o yakalar direk yüzü kapatacak şekilde yapılmış şekillenmiş yani o yakayı gidip de kapşon gibi arkaya atamazsın kıvrılmaz çünkü orası kalıp gibi kavrıyo kafa altını.yani demek istediğim sasuke onun önünü ne kadar açarsa açsın öle yapamaz diyorum mantık yokki manganın çizilişinde

54Genel Geri: Itachi Uchiha ayrıntılı ölüm belgesi Bir Ptsi Kas. 10, 2008 6:14 pm

Mephiles

Yeni Üye
Yeni Üye
Eğer fazla açılırsa bir yana yatma söz konusu oluyor :D bunu 'dada arada görebilirsin.

55Genel Geri: Itachi Uchiha ayrıntılı ölüm belgesi Bir Ptsi Kas. 10, 2008 6:17 pm

Misafir

Misafir
yok orası komple yırtılmıştı hidanda.normalde o sadece önünü açıyor

56Genel Geri: Itachi Uchiha ayrıntılı ölüm belgesi Bir Ptsi Kas. 10, 2008 6:23 pm

Mephiles

Yeni Üye
Yeni Üye
Olm tabi kanıtları bombalamak kolay :D :D sıkıysa kanıt bul :D :D deidara deilmisin işte :D bombacı nurinin tekisin XDD

57Genel Geri: Itachi Uchiha ayrıntılı ölüm belgesi Bir Ptsi Kas. 10, 2008 6:34 pm

Misafir

Misafir
kanıt var işte olm panda olunca yırtıldı orası asuma katon yapınca ayine başladı hasar grünce yırtıldı işte zor mu anlamak :D kim deidara diilmiş xD Gülümseme

58Genel Geri: Itachi Uchiha ayrıntılı ölüm belgesi Bir Cuma Ağus. 13, 2010 6:41 am

XXNaRuToXX

Kurucu Admin
Kurucu Admin
evet...haklısın

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Senin İçin Googlede Aradım [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://naruto-tr.forumnaruto.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3