Naruto Tr
Naruto Tr

Naruto Tr'ye Hoşgeldin Misafir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Naruto Tr » Naruto » Naruto Anime » Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart.

Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart.

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1Genel Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Ptsi Tem. 19, 2010 2:03 pm

XXNaRuToXX

Kurucu Admin
Kurucu Admin
Evet arkadaşlar forumda rastladığım bir olay,herkezin bir favori karakteri var ve ona kimse toz kondurmuyor.Bu bölümde favori Naruto karakterlerinizin ne kadar muhteşem varlıklar oldunu anlatabilirsiniz.Onlar sizin gözbebekleriniz.

işte tartışma çıkaracak bir karakter ; HARUNO SAKURA!

Şimdiii neden onu seviyorum.Aslında onu bu shippuuden'de sevmeye başladım.Sulugözlülüğü ve ödlekliği uçup gitmiş adeta dişi bir ramboya dönüşmüştü.Zaten animede sasori savaşını seyrederken hop oturup hop kalkıyorum.Bayılıyorum ona!Heyt be sakuram benim yürü kim tutar be seni :D

Sakuranın hala gıcık olduğunu düşünüyorsanız ilk önce 32.bölümü sonraysa shippuuden son sasori savaşını izleyin işte değişim dediğim bu :D

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Senin İçin Googlede Aradım [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://naruto-tr.forumnaruto.com

Raijin

Yeni Üye
Yeni Üye
Kabutoyu seviyorum.Şimdi adam zeki,kendince karizması da var :D Naruto'dan Rasengan yemesinin sebebi onu fazla hafife almasıydı(zaten o sahnede mantıksızlık olduğunda hemfikiriz sanırım).Bir de en son Orochimaru'nun genlerini falan aldı kendince bir şeyler yaptı.Açıkçası Tobi'ye gösterdiği şeyi çok merak ediyorum çünkü elini kolunu sallaya sallaya savaşın ortasına dalga geçer gibi girip zırt pırt ışınlanıp Sasuke'yi kaçırıp duran Tobi bile tırstı..Bence 4.Hokage'yi falan diriltmiştir ama Kabuto bu ne yapacağı belli olmaz.

http://naruto-tr.hareketforum.com

Shikamaru Nara

Global Moderatör
Global Moderatör
Shikamaru Nara tabikide . Abi size dicegim tek bişey var . ADAMDA KAFA VAR AGA . Hele Hidanla olan savaşından sonra adam benim animedeki favorim .!!

I'm CooL !! Yeah...

yondaime

Admin
 Admin
usta ben en çok eroo senin i seviyorum :D :D
adam çok asil ya :D
hem güçlü hemde akıllı ustaaaa
4ever erooo seninnnn

imza için CanSensei teşekkürler.
http://naruto-tr.hareketforum.com/portal.htm

Sasuke

Admin
 Admin
Bana Göre Sasuke

Hem Karizması Var

Süper Jutsuları Var

Eternal Mangekyousuda Oldu Artık (Amaterasu + Tsuykomi + Artık İtachininki Gibi Güzel Yapıcak...)

Madarada Kendisi Söyledi Yanlış Hatırlamıyosam Painide Geçti Filan Dedi

Kızları Peşine Takar Ama Yüz Vermez :D (Ben Olsam Varya... :D :D)

Ne Kadar Kötülük Yapsada İçinde Hala Bir İyliği Vardır...

Narutoyu Sevmiyo Gibi Görünsede En İyi Dostudur Herzaman İçin

Kendini Birine Sevdirip Sonra İhanet Eder. (Orochimaru İle Arasında Geçen Olaylar ve Bana Göre Madarada Öyle Olacak :D Ama Madara Biraz Daha Zor)

Orochimarunun Zayıf Yanını Yakalayarak , Deidara ile Yaptığı Savaşta ve İtachi İle Savaşırken Zekasınıda Gördük (Animede Shikamaru Kadar Kimse Zeki Olamaz Tabi Oda Shikamarunun Özelliği Olsun)

Daha Ne Kadar Anlatıyım Bunlar Yeter :D

2 Genç Shinobi , Ninja Dünyasının Kaderini Belirliyor...

http://www.facebook.com/uchihassasuke

##Uzumaki_Naruto##

Missing-Nin
Missing-Nin
Uzumaki Naruto , Başka kim olabilirki.

Sevme Nedenim O Çocuk Çok Güçlü içinde Kyuubi var ve dizinin ana karakteri.

Kyuubi'ye '' lanet tilki '' şeklinde hitap edicek kadar cesaretli ve asla vazgeçmiyor.

İŞTE SEVME nedenim BU SONUNA KADAR

うずまきナルト Uzumaki Naruto !!!!!!!

asddsa123

Jounin
Jounin
bana paini övmek düşer :D adam hem güçlü hem iyi hem de kehanetteki çocuk :D

mago06

Missing-Nin
Missing-Nin
herkez tanıdık kişileri övmüş bendee
hoshikagi kisame adamım diyorum çünkü samehada ile bir bütün gibi kisame
killer bee ile dövüşündede birleşiyor sameheda ile ve köpek balığı kisame oluyor...(konuşmasınıda seviyorum ayrıca)

9Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 12:26 pm

sukru0707

Banlandı
Banlandı
tabi tabi ana karakteri döveni kim sevsin:D hinata sakuradan daha güçlü ama ben de uzumaki naruto karakteri diyorum

10Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 3:53 pm

wolkan

Yeni Üye
Yeni Üye
Pein tabiki adamın ne acılar çektiğini gördüğümde sasukenin acılarına güldüm
adam tam bir ilah ya böle birşey yok ve bu acılara rağmen yola geldi ..

11Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 4:06 pm

sukru0707

Banlandı
Banlandı
pain de pain de pain bagımlısı bu da

12Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 4:07 pm

sukru0707

Banlandı
Banlandı
XD

13Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 4:08 pm

sukru0707

Banlandı
Banlandı
ya naruto yu çok begen biri yokmu

14Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 4:19 pm

sukru0707

Banlandı
Banlandı
YANLIŞ YAZDIM XD

15Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 4:20 pm

sukru0707

Banlandı
Banlandı
YANLIŞ YAZDIM XD
kyuubi: kyuubi: kyuubi:

16Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 4:22 pm

sukru0707

Banlandı
Banlandı
EN SÜPERR NARUTO DİGERLERİ DEGİL kyuubi: kyuubi: kyuubi: kyuubi: kyuubi: sasuke-

17Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 4:26 pm

##Uzumaki_Naruto##

Missing-Nin
Missing-Nin
Bunu Söylemek Benim Gibi Bir Gennin'e düşmez, ancak çok fazla flood ve post kasıyorsun.

18Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 4:31 pm

asddsa123

Jounin
Jounin
sırf mesaj sayısını arttırmak için xd bile 1 yoruma yazıyorsun... ayrıca eer naruto ana karakter olmasaydı ve kyuubi içine girmeyip şans eseri jirayayı bulmasaydı sakuradan farkı olmazdı... hatta konohamarunun o sapık hocası bile o zamanlar sakuranın narutodan daha güçlü olduğunu söylemişti ve ayrıca pain işi biliyor ki biz onu övüyoruz ;)

19Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 6:07 pm

Shikamaru Nara

Global Moderatör
Global Moderatör
lan şükrü gerizekalısı seni bi kere uyardım bidaha flood yaparsan yiyeceksin banı oturucaksın götünün üzerine !!
Ben bi mod olarak kullanıcılara karsı saygılı olmalıyım ama senin gibi gerizekalı ilkokul amelelerike karsı bi saygım yok.

I'm CooL !! Yeah...

20Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 6:11 pm

wolkan

Yeni Üye
Yeni Üye
şukrü yaşın kaç merak ediyorum ?

21Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 6:23 pm

asddsa123

Jounin
Jounin
oufff 3 yaşında bebelerle uğraşıyoruz işe bak :D

22Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 7:20 pm

sukru0707

Banlandı
Banlandı
Mesaj XxNaRuToxX Tarafından Sansürlenmiştir...

23Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 8:59 pm

asddsa123

Jounin
Jounin
ahahaha admin ban plzz artislik taslayıp duruo :D

24Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Çarş. Eyl. 08, 2010 11:04 pm

wolkan

Yeni Üye
Yeni Üye
Klavye delikanlılığı kolaydır şükrü herkes söver .. önemli olan adam gibi konusmaktır ama karsımda görüyorumki olgunlaşmamış biri oldugundan seninle fazla diyoloğa girmeyecem sen takıl..

25Genel Geri: Naruto karakterini öv,yücelt,göklere çıkart. Bir Perş. Eyl. 09, 2010 10:03 am

XXNaRuToXX

Kurucu Admin
Kurucu Admin
İlk Uyarını Aldın Ve Konuya Devam Dağılmasın....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Senin İçin Googlede Aradım [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://naruto-tr.forumnaruto.com

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics

-

» kanji flash kart